Najważniejszym spośród mebli do sypialni jest oczywiście łóżko. Urządzanie takiego pomieszczenia zalecamy zatem zacząć właśnie od tego mebla. A gdy znajdziemy już odpowiadające naszym potrzebom łóżko, warto skupić się na pozostałych elementach wyposażenia, aby stworzyć przestrzeń idealną do relaksu i wypoczynku.

Sypialnia  Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

Łóżka do sypialni

Odpowiednie łóżko do sypialni to nie tylko jego wygląd zewnętrzny pasujący do wnętrza. Istotą łóżka jest przede wszystkim stelaż, a zaraz po nim odpowiednio dobrany materac. Łóżka tapicerowane dostępne w naszym sklepie są połączeniem pięknego designu z komfortowym wnętrzem.

Komody

Komoda to coś więcej niż tylko mebel, w którym możemy przechowywać bieliznę. To także element wystroju wnętrza, który w ostatnim czasie stał się dodatkową jego dekoracją. Dzięki komodzie w sypialni będziesz mógł stworzyć tysiące różnych aranżacji, co sprawia, że staje się ona meblem uniwersalnym, nawet jeśli zechcesz zmienić wystrój.

Toaletki do sypialni

Jeśli w swojej sypialni posiadasz wystarczającą przestrzeń, warto zastanowić się nad kupnem toaletki. Ten funkcjonalny mebel, choć głównie przeznaczony dla kobiet, sprawdzi się równo dla mężczyzn. Make up, upięcie włosów, czy stylizacja brody – z toaletką wszystko stanie się łatwiejsze.

Materace

Materac jest najważniejszą częścią łóżka. Każdy powinien wybierać go indywidualnie według swoich potrzeb. Nie może być zbyt twardy, ani zbyt miękki oraz powinien dbać o właściwe podparcie kręgosłupa dzięki swojej elastyczności. Polecamy materace z pianką termoelastyczną, pianką wysokoelastyczną oraz materace lateksowe.

Stelaże do łóżek

Stelaże do łóżek, zaraz po materacach spełniają najważniejszą rolę w trosce o Twój spokojny sen. Posiadamy szeroką gamę stelaży o różnych wymiarach oraz różnym stopniu elastyczności. Niektóre z naszych produktów posiadają możliwość regulacji twardości listew w odcinku lędźwiowym.

Szafy do sypialni

Sypialnia niejednokrotnie jest pomieszczeniem, które poza swoim podstawowym przeznaczeniem, pełni także rolę garderoby. W takim wnętrzu powinna więc znaleźć się pojemna szafa, w której pomieścisz swoje ubrania oraz pościel i inne tekstylia. Szafy dwudrzwiowe i trzydrzwiowe, otwierane klasycznie lub przesuwne znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Gotowe systemy

Jeśli nie jesteś pewien, czy dopasujesz do siebie wszystkie meble pod względem kolorystycznym lub stylistycznym, polecamy zakup gotowego zestawu mebli sypialnianych. W tym wariancie otrzymujesz pełne umeblowanie sypialni w bardzo atrakcyjnej cenie. Meble systemowe są rozwiązaniem zdecydowanie łatwiejszym oraz tańszym niż dobieranie poszczególnych mebli, a w dodatku funkcjonalnym i efektownym.

Szafki nocne

Szafki nocne często uważane są za zbędne i omijane w wielu sypialniach. Naszym zdaniem stolik nocny powinien znaleźć swoje miejsce przy łóżku w każdym domu lub mieszkaniu. Piękny, drobny mebel, na którym stanie lampka nocna i będziesz mógł umieścić na nim okulary lub krem do rąk bez konieczności wstawania jest zawsze doskonałym rozwiązaniem.