Łazienka jest miejscem, w którym powinny znaleźć się meble odporne na wilgoć. Dodatkowo meble te powinny być łatwe w utrzymaniu czystości oraz funkcjonalne. Zazwyczaj w łazience posiadamy przestrzeń ograniczoną przez inne niezbędne w tym miejscu urządzenia, dlatego meble łazienkowe muszą być małe, a jednocześnie powinny zapewniać nam wystarczają...

Łazienka jest miejscem, w którym powinny znaleźć się meble odporne na wilgoć. Dodatkowo meble te powinny być łatwe w utrzymaniu czystości oraz funkcjonalne. Zazwyczaj w łazience posiadamy przestrzeń ograniczoną przez inne niezbędne w tym miejscu urządzenia, dlatego meble łazienkowe muszą być małe, a jednocześnie powinny zapewniać nam wystarczającą ilość miejsca na kosmetyki i inne przedmioty.

Więcej

Łazienka  Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

Lustro

Niezbędnym elementem w łazience jest lustro. Bez niego codzienna higiena jest wręcz niewykonalna – ciężko dokładnie zgolić brodę lub zrobić perfekcyjny makijaż bez patrzenia na swoje odbicie. Lustro ponadto optycznie powiększa przestrzeń, a dodatkowo dzięki wielu opcjom obramowania może stać się piękną dekoracją.

Komplety łazienkowe

Komplety łazienkowe to niebanalne rozwiązane, choć przeznaczone do łazienek o większej powierzchni. W naszej kolekcji znajdziesz zestawy mebli wiszących, stojących i mieszanych, co da Ci możliwość dopasowania kompletu do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szafki, słupki, regały

Szafki, słupki i regały możesz u nas kupić w zestawie lub osobno. Jeśli decydujesz się na drugą opcję – jesteś we właściwym miejscu. Szafki, słupki i regały są doskonałym wyposażeniem wnętrza łazienki, które zapewnia wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie kosmetyków, ręczników i detergentów. Znajdziesz tutaj także meble z wnęką na pralkę lub suszarkę.

Akcesoria

Szeroko pojęte akcesoria łazienkowe również są dostępne w naszym sklepie internetowym Szmiglu meble. Jeśli potrzebujesz umywalki lub baterii łazienkowej to znalazłeś się w dobrym miejscu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i zadowolenie z zakupów, które pozwolą Ci uzupełnić wyposażenie swojej łazienki.