Pokoje młodzieżowe i dziecięce są prawdziwym wyzwaniem dla rodziców, jeśli chodzi o ich umeblowanie. Takie pomieszczenie nie tylko musi być schludne i funkcjonalne, ale bezpieczne dla młodszych dzieci, a pełne charakteru dla starszych. Biurka szafy, dodatki, a nawet zabawki znajdziesz w naszym sklepie.

Młodzieżowe  Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

Łóżka dziecięce i...

Łóżka dziecięce i młodzieżowe zawsze przysparzają wiele problemów przy ich wyborze. Takie meble muszą być dostosowane do wzrostu i wieku użytkownika oraz do wystroju wnętrza. Ponadto łóżko musi być bezpieczne oraz dbać o podparcie kręgosłupa dziecka. Popularnym wyborem dla tych pomieszczeń jest popularny narożnik kubuś.

Materace młodzieżowe

Wybierając materac młodzieżowy, ważny jest wzrost nastolatka. Wciąż rozwijające się ciało dziecka zasługuje na prawidłową podporę kręgosłupa, aby zniwelować wszelkie dolegliwości jakie mogą wystąpić na wskutek złej pozycji podczas snu. Materac należy wybierać zwracając uwagę na indywidualne potrzeby młodego użytkownika.

Biurka

W pokoju dziecka nie może zabraknąć porządnego biurka. Mebel powinien zostać dostosowany do potrzeb – należy zwrócić uwagę czy potrzebna jest przestrzeń na komputer, czy lepiej w tym miejscu postawić na szafkę na książki i zeszyty. Biurko jest miejscem potrzebnym nastolatkowi nie tylko nauki, ale również do rozwijania swoich pasji.

Szafy młodzieżowe

Wybór szafy do pokoju młodzieżowego jest najprostszy spośród wszystkich mebli, które powinny się w nim znaleźć. Każdy sklep oferuje pojemne szafy, ale to w naszym sklepie internetowym znajdziesz takie, które wizualnie zadowolą zarówno Ciebie jak i Twoje dziecko. Dodatkowo nasze szafy będą dla Ciebie atrakcyjne cenowo.

Stoliki

Stoliki młodzieżowe

Wersalki młodzieżowe

Wersalki młodzieżowe są kuszącym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy lubią spać na dużej powierzchni, ale powierzchnia ich pokoju nie jest wystarczająca, aby wstawić tam duże łóżko. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie kanapa z funkcją spania. W nocy jej powierzchnia snu będzie wystarczająca nawet dla dwóch osób, a w dzień, złożona wersalka zajmuje mało miejsca.

Zabawki i dodatki

W kategorii dodatki i zabawki znajdziesz fantastyczne przedmioty do pokoju dziecięcego, które urozmaicą dziecku spędzanie w nim czasu. W naszej ofercie znajduje się m. in. tekturowy domek, które dziecko może pomalować własnoręcznie. Zabawki i dodatki dostępne w Szmiglu meble pobudzą wyobraźnię dzieci.

Systemy młodzieżowe

Pośród naszych systemów młodzieżowych znajdują komplety uniwersalne oraz dedykowane dziewczynkom lub chłopcom. Delikatne, dziewczęce wzory w lekkich kolorach lub nieco bardziej surowe, chłopięce meble znajdziesz właśnie tutaj. Dostępne są również systemy do pokoi młodzieżowych, posiadające podwójne, piętrowe łóżka oraz design pasujący do obu płci.

Fotel, krzesło obrotowe

Aby nauka przy biurku była jak najbardziej ergonomiczna, należy dobrać właściwy mebel do siedzenia. Dobrze dostosowany fotel lub krzesło obrotowe sprawdzi się tutaj najlepiej. Taki mebel dba o właściwą pozycję ciała podczas siedzenia na nim, przez co zapobiega powstawaniu wad kręgosłupa.

Regał

W pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć regału, który pomieści wszystkie podręczniki i zeszyty. Regał powinien też gwarantować piękną prezencję kolekcjonerskich figurek lub innych przedmiotów, którymi nastolatkowie chcą pochwalić się przed znajomymi. Niektóre z naszych regałów możesz zakupić również w zestawach z innymi meblami.