Jadalnia jest ważnym pomieszczeniem - nie od dziś wiadomo, że podczas jedzenia wspólnych posiłków więzi zacieśniane są szczególnie mocno. Warto przeznaczyć jeden z pokoi, aby urządzić w nim jadalnię, a jeśli Wasz dom lub mieszkanie nie posiadają wystarczającej przestrzeni możecie zaaranżować chociażby kącik jadalniany. Stół z krzesłami postawion...

Jadalnia jest ważnym pomieszczeniem - nie od dziś wiadomo, że podczas jedzenia wspólnych posiłków więzi zacieśniane są szczególnie mocno. Warto przeznaczyć jeden z pokoi, aby urządzić w nim jadalnię, a jeśli Wasz dom lub mieszkanie nie posiadają wystarczającej przestrzeni możecie zaaranżować chociażby kącik jadalniany. Stół z krzesłami postawiony między aneksem kuchennym a salonem, pełniący rolę jadalni będzie rozwiązaniem w sam raz do małych powierzchni mieszkaniowych.

Więcej

Jadalnia  Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

Stoły

Najważniejszy w jadalni jest oczywiście stół. Wielkość tego mebla należy dostosować do liczebności rodziny, ale należy też wziąć pod uwagę to, aby pomieścili się przy nim wszyscy zaproszeni goście. Jeśli zbyt mała przestrzeń nie pozwala Wam na zakup tak dużego stołu, z pomocą przyjdą stół rozkładany dostępny w naszej ofercie.

Krzesła

Krzesła w jadalni są równie ważne jak stół – muszą dbać o komfort podczas posiłku i spotkań rodzinnych. Meble mogą być dopasowane do stołu lub niekoniecznie. Co więcej - krzesła mogą stanowić przeciwieństwo stołu. Na przykład, jeśli posiadasz klasyczny, ciężki stół, wybierz krzesła lekkie z tworzywa sztucznego lub krzesła miękkie, tapicerowane. W modzie jadalnianej ostatnio królują stoły z krzesłami zupełnie różniącymi się nawet od siebie nawzajem!

Ławy

Jeśli mieszkasz na bardzo małej przestrzeni i nie masz gdzie wstawić stołu z krzesłami, dobrym rozwiązaniem może okazać się zwyczajna ława. Mebel bardziej kojarzony z salonem, używany jako stolik kawowy świetnie sprawdzi się również w roli stolika jadalnianego, przy którym nie musisz stawiać krzeseł – masz przecież obok wygodną sofę, a wymiary pozwalają siedzieć przy nim nawet na podłodze.

Hokery

Hokery często są elementem łączącym kuchnię z jadalnią oraz salonem. Szczególnie funkcjonalne są, jeśli posiadasz aneks kuchenny z wysokim blatem. Blat ten może stać się miejscem spożywania posiłków, jeśli posiadasz hokery, a jednocześnie złagodzą przejście między pomieszczeniami.

Zestawy: stoły i krzesła

Jeżeli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, powinieneś postawić na gotowe zestawy jadalniane. Dostępne w naszym sklepie internetowym komplety stołów i krzeseł są cudownym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają połączenie klasyki z nowoczesnością. Meble w starym stylu w lekkim, przyjemnym wydaniu będą doskonałym wypełnieniem wnętrza jadalni.