Przedpokój jest wizytówką domu – to pomieszczenie jako pierwsze zobaczą wchodzący goście. Warto więc zadbać szczególnie o wygląd tego miejsca. Wiemy jak trudno jest aranżować zazwyczaj małe przestrzenie przedpokoi, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych, minimalistycznych mebli, które pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, okażą s...

Przedpokój jest wizytówką domu – to pomieszczenie jako pierwsze zobaczą wchodzący goście. Warto więc zadbać szczególnie o wygląd tego miejsca. Wiemy jak trudno jest aranżować zazwyczaj małe przestrzenie przedpokoi, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych, minimalistycznych mebli, które pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, okażą się bardzo pojemne.

Więcej

Przedpokój  Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

Garderoby

Garderoba jest najlepszym meblem dla małej powierzchni przedpokojowej. Można śmiało nazwać ją systemem mebli, ponieważ w swoim wyposażeniu posiada zwykle szafkę na buty, szafę, wieszaki, półkę na czapki i szaliki oraz lustro. Garderoba pomieści odzież wierzchnią i obuwie wszystkich domowników, a co więcej - jeśli posiada wystarczająco dużą szafę, pomieści także odkurzacz.

Szafki na buty

Szafki na buty niejednokrotnie są nie tylko praktycznym meblem, w którym można umieścić swoje obuwie, często szafki te posiadają komfortowe, czasem tapicerowane siedzisko. Dzięki temu mebel służy swoją miękkością, aby wygodnie przysiąść i założyć buty. To, jaką szafkę wybierzesz – jedno- czy wielopoziomową, z dodatkową szufladą czy bez – zależy jedynie od Ciebie i liczebności Twojej rodziny.