Fotel obrotowy Kala z podnóżkiem

New product

Fotel obrotowy + podnóżek 6 kolorów

1 269,00 zł

Więcej informacji

FOTEL OBROTOWY KALA Z PODNÓŻKIEM

Fotel obrotowy Kala to klasa  i niezwykłość w pięknym wydaniu. Eleganckie przeszycia na tapicerce zwieńczają jakość wykonania i akcentują wyjątkowość siedziska. Tył i spód fotela jest tapicerowany wysokiej jakością skórą ekologiczną a siedzisko i oparcie miękką velvetową tkaniną z bardzo miękkim i elastycznym wypełnieniem. Fotel obrotowy  nadaje się do pomieszczeń takich jak pokój dzienny, biurowy bądź gabinet. Poza wyjątkową estetyką wyróżnia go przede wszystkim komfort użytkowania. Fotel dostępny jest w 6 wariantach kolorystycznych .

WYMIARY:

Fotel:

Głębokość całkowita: 87cm
Głębokość siedziska: 52cm
Szerokość: 83cm
Wysokość całkowita: 85 cm
Wysokość do siedziska: 47cm
Podnóżek: 40cm x 45cm x wys. 33cm
.
.
Uwaga! Dostępne kolory: granatowy.
Pozostałe kolory dostępne około 30 marca.

.

*Meble do samodzielnego montażu. Do mebli dołączamy instrukcje oraz wszystkie niezbędne akcesoria.

* W przypadku zamówień pobraniowych prosimy o wpłatę 20% zaliczki.

* Produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie, co wyklucza możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu

WAŻNE! Wzornik z kolorami wybarwień drewna oraz tkanin jest materiałem poglądowym i nie stanowi podstawy do reklamacji. Kolory wybarwienia drewna oraz tkanin na stronie internetowej mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Możliwość pojawienia się różnic kolorystycznych i wyeksponowania rysunku drewna pomiędzy poszczególnymi elementami i egzemplarzami jest dowodem naturalnego pochodzenia surowca i nie stanowi o jego wadzie.

Czas realizacji: do 10-40 dni roboczych.

PodobneProdukty