Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 386,00 zł - 2 899,00 zł

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Tkanina

Tkanina

Materac

Materac

Łóżka dziecięce i młodzieżowe

Łóżka dziecięce i młodzieżowe

Łóżka dziecięce i młodzieżowe zawsze przysparzają wiele problemów przy ich wyborze. Takie meble muszą być dostosowane do wzrostu i wieku użytkownika oraz do wystroju wnętrza. Ponadto łóżko musi być bezpieczne oraz dbać o podparcie kręgosłupa dziecka. Popularnym wyborem dla tych pomieszczeń jest popularny narożnik kubuś.

  • Show Sidebar

Jest 27 produktów.

Aktywne filtry

Łóżko dziecięce, narożnik KUBUŚ - wzór całość Łóżko dziecięce, narożnik KUBUŚ - wzór całość
  • -99,00 zł

Łóżko dziecięce, narożnik KUBUŚ - wzór całość

456,00 zł 555,00 zł

Narożnik KUBUŚ w opcji całościowo we wzorze, możliwość wyboru dowolnej kolorystyki z szerokiej gamy wzorników. KUBUŚ to typowy mebel tapicerowany do pokoju dziecięcego, który pozwala na oszczędność miejsca, ponieważ spełnia on rolę wygodnego siedziska oraz łóżeczka dziecięcego. Wystarczy rozłożyć go do snu, wyciągnąć pościel z dużego pojemnika pod siedziskiem i nasi milusińscy mogą zdrowo zasnąć.

Łóżko dziecięce, narożnik KUBUŚ - wzór poduchy + gładki

429,00 zł

Bardzo wygodny narożnik do pokoju dziecięcego, posiada praktyczną funkcję spania. Wysokiej jakości pianka gwarantuje zarówno wygodne spędzenie wolnego czasu, jak i zdrowy i spokojny sen.

Narożnik KUBUŚ dostępny tutaj jest w wersji z poduszkami we wzorze oraz kolorystyce gładkich kolorów. Cała dostępna paleta barw znajduje się we wzorniku materiałów, dobierz kolorystykę do wyglądu wnętrz pokoiku

Narożnik dziecięcy KUBUŚ Narożnik dziecięcy KUBUŚ
  • -89,00 zł

Łóżko dziecięce, narożnik, KUBUŚ, amerykanka - gładki

390,00 zł 479,00 zł

Nowoczesne meble tapicerowane do pokoju dziecięcego to bardzo funkcjonalne wyposażenie które doskonale sprawdza się nie tylko jako siedzisko, ale także jako łóżko dla dziecka.

Narożnik KUBUŚ dostępny jest w wersji gładkiej kolorystyki, oferujemy bardzo duży wybór ciekawych wzorów tkanin. Pozwala to dopasować mebel do reszty elementów w pomieszczeniu i ogólnego wystroju pokoju.