Kanapy, sofy

Kanapy, sofy

Sofy i kanapy to elementy wystroju doskonałe zarówno do przytulnych, jak i bardziej eleganckich wnętrz. Kanapa z funkcją spania będzie doskonałym wyborem, jeśli często miewamy gości – będzie idealnym miejscem do noclegu. Natomiast sofa sprawdzi się jako komfortowy mebel wypoczynkowy i równocześnie podniesie walory wizualne wnętrza.

  • Show Sidebar

Jest 17 produktów.

Aktywne filtry

Kanapa z funkcją spania LITA

1 549,00 zł

Nowoczesna kanapa z funkcją spania LITA to bardzo funkcjonalny i wygodny mebel który można wykorzystać jako miejsce snu w mniejszych domach, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na pełnowymiarowe łóżko. Wykonana jest ona z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i długoletnie użytkowanie.

Sofa z funkcją spania BAHIA

1 379,00 zł

Kanapa z funkcją spania bahia jest wykonana w sposób gwarantujący długotrwałe użytkowanie i komfort użytkowania. Istnieje możliwość dostosowania tego mebla kolorystycznie do dowolnych wnętrz salonu czy pokoju gościnnego. Opcja rozkładania kanapy do snu jest rozwiązaniem bardzo przydatnym zarówno na codzień, jak w przypadkach sporadycznych.

Narożnik dziecięcy KUBUŚ Narożnik dziecięcy KUBUŚ
  • -89,00 zł

Łóżko dziecięce, narożnik, KUBUŚ, amerykanka - gładki

390,00 zł 479,00 zł

Nowoczesne meble tapicerowane do pokoju dziecięcego to bardzo funkcjonalne wyposażenie które doskonale sprawdza się nie tylko jako siedzisko, ale także jako łóżko dla dziecka.

Narożnik KUBUŚ dostępny jest w wersji gładkiej kolorystyki, oferujemy bardzo duży wybór ciekawych wzorów tkanin. Pozwala to dopasować mebel do reszty elementów w pomieszczeniu i ogólnego wystroju pokoju.